Waluta: PLN

Kariera

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres rekrutacja@setivo.pl

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. wdrożeń / Instalator Serwisant

Będziesz odpowiedzialny/a m. in. za:

  • Instalację urządzeń elektronicznych na obiektach;
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu instalacji urządzeń elektronicznych na obiektach;
  • Diagnozowanie i naprawę uszkodzeń z zakresu elektroniki;
  • Udział w procesie inicjowania działań prewencyjnych i korygujących;
  • Opracowywanie raportów z analizy reklamacji.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia średniego technicznego (kierunek elektronika, elektronika samochodowa, telekomunikacja lub pokrewne);
  • Znajomość zagadnień z obszaru elektroniki samochodowej;
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności montażu i demontażu układów elektronicznych / lutowania;
  • Znajomości pakietu MS Office;
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Dokładności, skrupulatności i ukierunkowania na realizację celów.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość montażu automatycznego i ręcznego elementów SMT, THT;
  • Znajomość języka niemieckiego;
  • Doświadczenie w konstruowaniu rozwiązań elektronicznych na własny użytek.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;

Możliwość pogłębiania wiedzy, szkolenia specjalistyczne oraz językowe.

Technik serwisant elektroniki

Miejsce pracy: Gliwice

Opis Stanowiska:

  • diagnoza usterek w urządzeniach elektronicznych
  • wymiana podzespołów
  • testowanie urządzeń
  • obsługa komputera
  • kontrola jakości naprawionych urządzeń

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie diagnozy usterek i naprawy sprzętu elektronicznego
  • znajomość elektroniki

Mile widziane:

  • umiejętność lutowania
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność czytania i analizy schematów
  • znajomość elektroniki samochodowej

Oferujemy:

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dobrą atmosferę

Monter podzespołów elektronicznych

Zadania:

  • montaż podzespołów elektronicznych
  • lutowanie ręczne płytek obwodów drukowanych
  • elektryczna i mechaniczna kontrola jakości
  • programowanie i testowanie
  • montaż obwodów w obudowach

Wymagania:

  • wskazane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość elementów elektronicznych
  • umiejętność lutowania ręcznego
  • precyzja i zdolności manualne
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • mile widziana umiejętność czytania schematów elektronicznych, obsługi instrumentów pomiarowych i diagnozowania usterek